Research and Development blog

Slotbijeenkomst Verteld Verleden

 Op vrijdag 1 juni wordt de slotbijeenkomst van het project Verteld Verleden gehouden in het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid. Het project Verteld Verleden is in 2010 gestart om de mogelijkheden van moderne ontsluitingstechnologieën onder de aandacht te brengen van oral history collectiebeheerders en tegelijkertijd feedback te krijgen over het gebruik van technologie in de praktijk.

Studiedag: Baas over eigen metadata?

Woordentikkertje Fandag: 20.000 tags!

CATCH voorjaarsmeetings

Speel mee op de Woordentikkertje Fandag

Op woensdag 2 mei organiseert het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid samen met NCRV’s Man bijt hond de Woordentikkertje Fandag. Samen willen we met het spel één miljoen tags verzamelen. Speel met ons mee en maak kans op een uitzonderlijke prijs!

Hacking for Europe

Europeana launches Hack4Europe! 2012

Press Release from the Europeana office

Stoeien met auteursrecht

Verslag masterclass open data #1

Dit verslag, aan de hand van Maarten Zeinstra, verscheen eerder op het Open Cultuur Data blog:

EUscreen at Museums and the Web

Aprilmeetings rond topsectoren

Tijdens deze maand vinden twee meetings plaats over het programma Creatieve Industrie binnen het topsectorenbeleid, dat van groot belang is voor de thema's waarnaar en manier waarop tijdens de komende jaren onderzoek gevoerd zal kunnen worden in Nederland.

Sound and Vision Featured Archive

For the final year of the EUscreen project, the academic and critical website Critical Studies in Television has set up a ‘Featured Archive’ slot on its website, to showcase a different EUscreen partner archive each month.

Pagina's